Şimdiye kadar alışılmış deodorantlar antiperspirantlar yani ter önleyiciler olarak bilinmektedir. Kötü koku ile mücadele eden antiperspirantlar aslında terlemeyi önleyici alüminyum, paraben gibi içeriklere sahiptir. Ve bu içeriklerin gözeneklerimizi tıkayarak toksinleri atamadığımız ve sağlığımızı tehdit ettiği son zamanlarda en büyük tartışma konularındandır.

 

Peki terleme ve ter kokusu ile sağlıklı olarak nasıl mücadele edebiliriz?

 

Aslında, olması gereken en doğal şey terlemektir. Gözenekleri tıkayarak, terlemeyi önlemek yerine terlemeye izin vermeliyiz. Burada önemli olan terlemeyi önlemek değil, kötü kokuya neden olan bakterileri nötralize etmektir.

 

Doğal deodorantlar, gözenekleri tıkamadan kötü koku ile mücadele ederken, cildinizi de beslemeye yardımcı olur.

 

Herbushy Herbal doğal deodorantı gözenekleri tıkamadan, ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu önleyici aktiflerle %100 doğal ve vegan olarak formüle edilmiştir. Ter kokusunu önlerken aynı zamanda nemi emmeyi ve cildinizi tahriş etmek yerine bakım sağlamayı da amaçlar. Kullanımı kolaydır. Krem şeklindeki formu ile duş sonrası kuru cildinize bir miktar alınarak sürülür. Etkisi gün içindeki aktifliğinize bağlı olarak 12-24 saat arasındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR