Grandma's Wonderland

x

Herbushy Herbal

 

 

Vineyard Collection & Back to Earth

 

Grandma's Wonderland The Harvest fermente üzüm çekirdeklerini sürdürülebilirlik döngüsünde sıfır atık bilinciyle Vineyard Collection ile cilt bakımı ve spa ürünlerine dönüştürdük!

 

Wonder Weekend toprağa dönüş çağrısından ilham alarak topraklanmayı destekleyici uçucu yağların sinerjisi ile Rolling Back Parfümü oluşturduk! Topraklanma, köklenme, meditasyon çalışmalarında ve Back to Earth ruhunu yaşamak istediğiniz her an roll on parfüm olarak kullanabilirsiniz!

 

 

Grandma's Wonderland ile hazırladığımız yeni ürünümüz ise Öğütülmüş Badem Kabuğu Vücut Ovma ! Grandma's Wonderland'in depremden etkilenmiş çiftçilere sürdürülebilir fon sağlamak amacıyla oluşturduğu Toprak Dayanışması projesinin bir ürününü de biz yaptık. Adıyaman Besni'de yetişen bademler birbirinden lezzetli gıda ürünlerine dönüşürken kabuklarını da Zero Waste Harvest for Wellness konsepti altında öğütüp vücut ovmasına dönüştürdük. Badem kabukları şeker ile birleşip, granüllü yapısı ile cildinizdeki ölü deriyi arındırırken, içerisindeki doğal yağlar cildinizi besleyip nemlendirecek! Uçucu yağların sinerjisinin kokusu ile mest olurken, topraklanmanızı da destekleyecek! Toprak Dayanışması ürünlerini satın aldığınızda hem ruh-beden-zihin dengenizi besleyecek hem de fona destek olacaksınız!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR