Topraktan gelen ürünler bizim en büyük kaynağımız. Tamamen doğal ve bitki tabanlı içerikler ile üretim yapıyoruz.

 

Kendi yetiştirdiğimiz bitkiler dışında çeşitli kadın çiftçilerin ürettikleri ürünleri de kullanıyoruz.

Sürdürülebilirliği desteklemek adına sadece bitkiler kullanmak ile kalmayıp, onlardan arta kalan atıkları da değerlendiriyoruz.

Zero Waste Harvest for Wellness projesi altında bitki ve meyvelerden çıkan atıkları ileri dönüşüm ile aromaterapi ve kişisel bakım ürünlerine dahil ederek fayda sağlıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Zero Waste Harvest for Wellness'n ilk ürünlerini Grandma's Wonderland ile iş birliği yaparak Vineyard Collection adı altında topladık.

Grandma's Wonderland İstanbul Silivri'de sürdürülebilirlik bilinci  ile agro turizm yapan ve üzüm bağı olan bir çiftlik. Grandma's Wonderland'in şarap prosesinden arta kalan, antoksidan özelliği bilinen fermente üzüm çekirdeklerini ruh-beden-zihin dengesini desteleyecek formülasyonumuz ile vücut ovmasına ve banyo sabununa dönüştürdük. Ayrıca spa yastığında kullanarak rahatlatıcı bir ürün yaptık.

 

 

 

 

 

 

 

Zero Waste Harvest for Wellness'n ikinci iş birliği Egeo Norte markası ile devam ediyor. Egeo Norte Bozcaada'da zeytin ve Adana'da badem yetiştiricilği yapan bir kadın çiftçi ve ailesi. Zeytinlerinden soğuk sıkım zeytinyağ üretimi yapıyorlar, badem ağaçlarını da yağlık ve kuruyemiş olarak yetiştiriyorlar.

İçten dışa beden besleyici bu ürünlerin atıklarını da değerlendirme üzerine çalıştık. Selülit bakımında ve topraklanmayı destekleyici vücut ovma ile zeytinyağlı banyo sabunları hazırladık!

 

 

Zero Waste Harvest for Wellness konseptimizin 3. iş birliğini ise Kagider Tarımda Kadın programında tanıştığımız iyi tarım sertifikalı safran yetişticiliği yapan Safranatolia ile yaptık. Safranatolia 'nın safranları ile zenginleştirdiğimiz ürünlerimiz de hazır✨

Safranatolia’nın safranları ile formüle ettiğimiz Bakuchiol serumumuz ve el kremimiz şimdi sizlerle☀️

Safranın kolajen destekleyici ve cilt tonu eşitleyici etkileri ve Bakuchiol ve Squalene ile zenginleştirdik! Anti-aging ve aydınlatıcı etkisiyle vazgeçilmeziniz olacak ✨

Safranın iyileştirici etkisini de unutmadık nemlemdirici ve onarıcı etkisi yüksek el kremi formüle ettik 👏🏻

Safran ekstraktı yaparken kalan safranları da sabuna dönüştürdük. Safranın iyileştirici etkisi ile zenginleştirdiğimiz sebum dengesine yardımcı safranlı sabun formüle ettik. İçerisindeki hindistan cevizi, shea butter, kakao ve lavanta gibi değerli yağlarla cildinizi besleyerek nemlendirecek!

 

 

 

 

 

₺230,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR